| Levertijd | Levertijd 2 - 3 - Dag(en) |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 35 Stuks |
| Artikelnummer | 47603 |
| EAN | 4064907014146 |
| (koppel)maat | DN50 |
| Aansluiting | 53x1,5mm |
| Afmeting | DN 50 |
| Afmeting A | 21,5mm |
| Afmeting B | 50mm |
| Afmeting C | 53mm |
| Afmeting D | 64mm |
| Afmeting E | Ra<0,4µm |
| Binnendiameter | 50 |
| Buismaat | 53x1,5 |
| Buitendiameter | 53 mm |
| Flensdiameter | 64 mm |
| Lengte | 21.5 mm |
| Maatvoering | DIN |
| Materiaal | RVS 316 |
| Materiaal Technisch | RVS 316 (1.4404) |
| Met kraag voor klemschaal? | remove |
| Model | Lasferrule |
| Ruwheid | Ra<0.4µm µm |
| Type 2 | Standaard Lasferrule |
| Werkdruk | 16 |
| Komt ook voor in | |
| Tri Clamp koppelingen DIN 32676 | |