| Levertijd | Leverbaar vanaf dinsdag 07-04-2026 |
| Artikelnummer | 81908 |
| EAN | 4021885040031 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bodembescherming | 3 |
| Bouwhoogte | 99 mm |
| Draagvermogen | 50 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch rubber grijs |
| Model | Zwenkwiel |
| Plaatgrootte | 47x47 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Schroefgatafstand | 33x33 mm |
| Slijtvastheid | 4 |
| Uitlading | 22 mm |
| Wielbreedte | 21 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Schroefgat | 5.3 mm |
| Ø Wiel | 80 mm |