| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 84236 |
| EAN | 4021885150235 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bodembescherming | 1 |
| Bouwhoogte | 177,5 mm |
| Draagvermogen | 700 kg |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Polyamide |
| Model | Zwaarlastwiel |
| Plaatgrootte | 135x110 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Schroefgatafstand | 104x78 mm |
| Slijtvastheid | 5 |
| Uitlading | 53 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Schroefgat | 11 mm |
| Ø Wiel | 125 mm |