| Levertijd | Leverbaar vanaf dinsdag 07-04-2026 |
| Artikelnummer | 84242 |
| EAN | 4021885150273 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bodembescherming | 1 |
| Bouwhoogte | 245 mm |
| Draagvermogen | 1200 kg |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Polyamide |
| Model | Zwaarlastwiel |
| Plaatgrootte | 135x110 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Schroefgatafstand | 104x78 mm |
| Slijtvastheid | 5 |
| Uitlading | 53 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Schroefgat | 11 mm |
| Ø Wiel | 200 mm |