| Levertijd | Leverbaar vanaf dinsdag 07-04-2026 |
| Artikelnummer | 84250 |
| EAN | 4021885104184 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bodembescherming | 5 |
| Bouwhoogte | 178 mm |
| Draagvermogen | 220 kg |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Elastisch rubber zwart |
| Model | Zwaarlastwiel |
| Plaatgrootte | 135x110 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Schroefgatafstand | 104x78 mm |
| Slijtvastheid | 4 |
| Uitlading | 47 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Wielkern | Aluminium |
| Ø Schroefgat | 11 mm |
| Ø Wiel | 125 mm |