| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 82956 |
| EAN | 4021885000615 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bouwhoogte | 20.5 mm |
| Draagvermogen | 30 kg |
| Model | Kastwiel |
| Plaatgrootte | 42x23 mm |
| Schroefgatafstand | 28,0 mm |
| Wielbreedte | 16 mm |
| Ø Schroefgat | 4.4 mm |
| Ø Wiel | 16 mm |