| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 82957 |
| EAN | 4021885000554 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bouwhoogte | 29 mm |
| Draagvermogen | 35 kg |
| Model | Kastwiel |
| Plaatgrootte | 41x18 mm |
| Schroefgatafstand | 31,0 mm |
| Wielbreedte | 14 mm |
| Ø Schroefgat | 4 mm |
| Ø Wiel | 25 mm |