| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 82962 |
| EAN | 4021885061296 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bouwhoogte | 29 mm |
| Draagvermogen | 30 kg |
| Model | Kastwiel |
| Plaatgrootte | 41x18 mm |
| Schroefgatafstand | 31,0 mm |
| Wielbreedte | 13 mm |
| Ø Schroefgat | 4.2 mm |
| Ø Wiel | 25 mm |