| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 82961 |
| EAN | 4021885000592 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bouwhoogte | 51 mm |
| Draagvermogen | 60 kg |
| Model | Kastwiel |
| Plaatgrootte | 68x25 mm |
| Schroefgatafstand | 54,0 mm |
| Wielbreedte | 19 mm |
| Ø Schroefgat | 6.2 mm |
| Ø Wiel | 50 mm |