| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 82959 |
| EAN | 4021885016579 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bouwhoogte | 47 mm |
| Draagvermogen | 50 kg |
| Model | Kastwiel |
| Plaatgrootte | 68x25 mm |
| Schroefgatafstand | 54,0 mm |
| Wielbreedte | 18 mm |
| Ø Schroefgat | 6.2 mm |
| Ø Wiel | 40 mm |