| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 82960 |
| EAN | 4021885000585 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bouwhoogte | 49 mm |
| Draagvermogen | 55 kg |
| Model | Kastwiel |
| Plaatgrootte | 68x25 mm |
| Schroefgatafstand | 54,0 mm |
| Wielbreedte | 18 mm |
| Ø Schroefgat | 6.2 mm |
| Ø Wiel | 45 mm |