| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 82958 |
| EAN | 4021885000561 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bouwhoogte | 33 mm |
| Draagvermogen | 40 kg |
| Model | Kastwiel |
| Plaatgrootte | 46x20 mm |
| Schroefgatafstand | 35,0 mm |
| Wielbreedte | 14 mm |
| Ø Schroefgat | 5.2 mm |
| Ø Wiel | 30 mm |