Stangkop WAPR120U - GIHR-K120DO - SIR120ES - Gat 120MM x M130x3 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR120U - GIHR-K120DO - SIR120ES - Gat 120MM x M130x3 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR120U - GIHR-K120DO - SIR120ES
Specificaties
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7440846273207
Afmeting120/85xM130x3 mm
B (kogelbreedte)90 mm
C1 max (oogbreedte)85 mm
CN radiale speling0,065 - 0,165 mm
Diameter gat (d)120 mm
Draaggetal dynamisch950 kN
Draaggetal statisch2900 kN
Draaihoek6 α° ≈
gelijk aan jIHGK..U
hart afstand (h1)310 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)340 mm
MateriaalGietijzer
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)135 mm
SchroefdraadM130x3
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)490
Productbeschrijving