Stangkop WAPR16CE - GIHN-K16LO - SIQG16ES - Gat 16MM x M14x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR16CE - GIHN-K16LO - SIQG16ES - Gat 16MM x M14x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR16CE - GIHN-K16LO - SIQG16ES
Credit Card
Eenvoudig bij te bestellen
Plus- en minpunten
  • Deze Stangkop wordt geleverd met Rechtsdraaiend schroefdraad
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7440846273214
Afmeting16 x 16 x 44
C1 max (oogbreedte)14 mm
CN radiale speling0,030 - 0,082 mm
Diameter gat (d)16 mm
Draaggetal dynamisch17.6 kN
Draaggetal statisch36.5 kN
gelijk aan lIHGK..CE
hart afstand (h1)44 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)40 mm
MateriaalC45
ModelStangkop onderhoudsplichtig klembaar opschroefbaar
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)19 mm
SchroefdraadM14x1,5
Breedte Lager (S)16 mm
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)64
Productbeschrijving