Stangkop WAPR20CE - GIHN-K20LO - SIQG20ES - Gat 20MM x M16x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR20CE - GIHN-K20LO - SIQG20ES - Gat 20MM x M16x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR20CE - GIHN-K20LO - SIQG20ES
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7440846273221
Afmeting20 x 20 x 52
C1 max (oogbreedte)17 mm
CN radiale speling0,030 - 0,082 mm
Diameter gat (d)20 mm
Draaggetal dynamisch30 kN
Draaggetal statisch48 kN
gelijk aan lIHGK..CE
hart afstand (h1)52 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)47 mm
MateriaalC45
ModelStangkop onderhoudsplichtig klembaar opschroefbaar
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)23 mm
SchroefdraadM16x1,5
Breedte Lager (S)20 mm
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)77
Productbeschrijving