Stangkop WAPR40CE - GIHN-K40LO - SIQG40ES - Gat 40MM x M3x2 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR40CE - GIHN-K40LO - SIQG40ES - Gat 40MM x M3x2 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR40CE - GIHN-K40LO - SIQG40ES
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7440846273252
C1 max (oogbreedte)33 mm
CN radiale speling0,043 - 0,120 mm
Diameter gat (d)40 mm
Draaggetal dynamisch100 kN
Draaggetal statisch204 kN
gelijk aan lIHGK..CE
hart afstand (h1)97 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)80 mm
MateriaalC45
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)46 mm
SchroefdraadM33x2
Breedte Lager (S)40 mm
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)146
Productbeschrijving