Stangkop WAPR80CE - GIHN-K80LO - SIQG80ES - Gat 80MM x M64x3 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR80CE - GIHN-K80LO - SIQG80ES - Gat 80MM x M64x3 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR80CE - GIHN-K80LO - SIQG80ES
Credit Card
Eenvoudig bij te bestellen
Plus- en minpunten
  • Deze Stangkop wordt geleverd met Rechtsdraaiend schroefdraad
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7442957119191
Afmeting80 x 80 x 180
C1 max (oogbreedte)67 mm
CN radiale speling0,055 - 0,142 mm
Diameter gat (d)80 mm
Draaggetal dynamisch400 kN
Draaggetal statisch695 kN
gelijk aan lIHGK..CE
hart afstand (h1)180 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)148 mm
MateriaalGietijzer
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)86 mm
SchroefdraadM64x3
Breedte Lager (S)80 mm
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)270
Productbeschrijving