Stangkop WAPR12CE - GIHN-K12LO - SIQG12ES - Gat 12MM x M12x1,25 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR12CE - GIHN-K12LO - SIQG12ES - Gat 12MM x M12x1,25 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR12CE - GIHN-K12LO - SIQG12ES
  • Hydraulische stangkop voor onderhoudsbehoevende klemming
  • Smering mogelijk via smeernippel in de behuizing
Specificaties
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 6096012310309
C1 max (oogbreedte)11 mm
CN radiale speling0,023 - 0,068 mm
Diameter gat (d)12 mm
Draaggetal dynamisch10.8 kN
Draaggetal statisch24.5 kN
Draaihoek4 α° ≈
gelijk aan aSIGEW..ES
gelijk aan bSIQG..ES
gelijk aan cGIHN-K..LO
gelijk aan dTAPR..CE
gelijk aan eSN..CE
gelijk aan fFPR..CE
gelijk aan gPR..CE
gelijk aan h GK..CKS
gelijk aan i GK..CK-S
gelijk aan jCGKD..
gelijk aan kDGIHN-K..LO
gelijk aan lIHGK..CE
hart afstand (h1)38 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)32 mm
MateriaalC45
ModelStangkop onderhoudsvrij klembaar opschroefbaar
Model omschrijving12-320mm
NormDIN 24338, ISO 6982
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)17 mm
SchroefdraadM12x1,25
Breedte Lager (S)12 mm
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)54
Komt ook voor in
Stangkoppen
download Download/print specificaties als PDF
Productbeschrijving