Stangkop WAPR35U - GIHR-K35DO - SIR35ES - Gat 35MM x M28X1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR35U - GIHR-K35DO - SIR35ES - Gat 35MM x M28X1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR35U - GIHR-K35DO - SIR35ES
  • Merk: NexaParts
local_shipping Levertijd 3 - 4 - Dag(en)
Specificaties
LevertijdLevertijd 3 - 4 - Dag(en)
Uit voorraad leverbaar Ja, 115 Stuks
EAN 7442957119115
Afmeting35/25xM28x1.5 mm
B (kogelbreedte)30 mm
C1 max (oogbreedte)25 mm
CN radiale speling0,037 - 0,100 mm
Diameter gat (d)35 mm
Draaggetal dynamisch80 kN
Draaggetal statisch153 kN
Draaihoek6 α° ≈
gelijk aan jIHGK..U
hart afstand (h1)70 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)78 mm
MateriaalC45
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)29 mm
SchroefdraadM28X1,5
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)112
Productbeschrijving