Stangkop WAPR20U - GIHR-K20DO - SIR20ES - Gat 20MM x M16x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR20U - GIHR-K20DO - SIR20ES - Gat 20MM x M16x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR20U - GIHR-K20DO - SIR20ES
  • Merk: NexaParts
local_shipping Levertijd 3 - 4 - Dag(en)
Specificaties
LevertijdLevertijd 3 - 4 - Dag(en)
Uit voorraad leverbaar Ja, 7 Stuks
EAN 7442957118194
Afmeting20/16xM16x1.5 mm
B (kogelbreedte)19 mm
C1 max (oogbreedte)16 mm
CN radiale speling0,030 - 0,082 mm
Diameter gat (d)20 mm
Draaggetal dynamisch30 kN
Draaggetal statisch81.1 kN
Draaihoek9 α° ≈
gelijk aan jIHGK..U
hart afstand (h1)50 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)56 mm
MateriaalC45
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)17 mm
SchroefdraadM16x1,5
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)80
Productbeschrijving