Stangkop WAPR70U - GIHR-K70DO - SIR70ES - Gat 70MM x M65x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR70U - GIHR-K70DO - SIR70ES - Gat 70MM x M65x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR70U - GIHR-K70DO - SIR70ES
Specificaties
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7442957119146
Afmeting70/49xM65x1.5 mm
B (kogelbreedte)55 mm
C1 max (oogbreedte)49 mm
CN radiale speling0,055 - 0,142 mm
Diameter gat (d)70 mm
Draaggetal dynamisch315 kN
Draaggetal statisch540 kN
Draaihoek6 α° ≈
gelijk aan jIHGK..U
hart afstand (h1)150 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)154 mm
MateriaalC45
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)66 mm
SchroefdraadM65x1,5
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)232
Productbeschrijving