Stangkop WAPR60U - GIHR-K60DO - SIR60ES - Gat 60MM x M58x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR60U - GIHR-K60DO - SIR60ES - Gat 60MM x M58x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR60U - GIHR-K60DO - SIR60ES
  • Merk: NexaParts
local_shipping Levertijd 3 - 4 - Dag(en)
Specificaties
LevertijdLevertijd 3 - 4 - Dag(en)
Uit voorraad leverbaar Ja, 73 Stuks
EAN 7442957119139
Afmeting60/44xM58x1.5 mm
B (kogelbreedte)50 mm
C1 max (oogbreedte)44 mm
CN radiale speling0,043 - 0,120 mm
Diameter gat (d)60 mm
Draaggetal dynamisch245 kN
Draaggetal statisch400 kN
Draaihoek6 α° ≈
gelijk aan jIHGK..U
hart afstand (h1)130 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)130 mm
MateriaalC45
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)59 mm
SchroefdraadM58x1,5
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)200
Productbeschrijving