Stangkop WAPR25U - GIHR-K25DO - SIR25ES - Gat 25MM x M16x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR25U - GIHR-K25DO - SIR25ES - Gat 25MM x M16x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR25U - GIHR-K25DO - SIR25ES
Specificaties
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7442957119108
B (kogelbreedte)23 mm
C1 max (oogbreedte)20 mm
CN radiale speling0,037 - 0,100 mm
Diameter gat (d)25 mm
Draaggetal dynamisch48 kN
Draaggetal statisch72 kN
Draaihoek7 α° ≈
gelijk aan jIHGK..U
hart afstand (h1)50 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)56 mm
MateriaalC45
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)17 mm
SchroefdraadM16x1,5
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)80
Productbeschrijving