Stangkop WAPR40U - GIHR-K40DO - SIR40ES - Gat 40MM x M35x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR40U - GIHR-K40DO - SIR40ES - Gat 40MM x M35x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR40U - GIHR-K40DO - SIR40ES
Specificaties
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7440846272286
Afmeting40/28xM35x1.5 mm
B (kogelbreedte)35 mm
C1 max (oogbreedte)28 mm
CN radiale speling0,043 - 0,120 mm
Diameter gat (d)40 mm
Draaggetal dynamisch100 kN
Draaggetal statisch250 kN
Draaihoek7 α° ≈
gelijk aan jIHGK..U
hart afstand (h1)85 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)94 mm
MateriaalC45
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)36 mm
SchroefdraadM35x1,5
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)135
Productbeschrijving