Stangkop WAPR100CE - GIHN-K100LO - SIQG100ES - Gat 100MM x M80x3 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR100CE - GIHN-K100LO - SIQG100ES - Gat 100MM x M80x3 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR100CE - GIHN-K100LO - SIQG100ES
  • Hydraulische stangkop voor onderhoudsbehoevende klemming
  • Smering mogelijk via smeernippel in de behuizing
Specificaties
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7440846273290
Afmeting100 x 100 x 210
C1 max (oogbreedte)85 mm
CN radiale speling0,065 - 0,165 mm
Diameter gat (d)100 mm
Draaggetal dynamisch610 kN
Draaggetal statisch1060 kN
Draaihoek4 α° ≈
gelijk aan aSIGEW..ES
gelijk aan bSIQG..ES
gelijk aan cGIHN-K..LO
gelijk aan dTAPR..CE
gelijk aan eSN..CE
gelijk aan fFPR..CE
gelijk aan gPR..CE
gelijk aan h GK..CKS
gelijk aan i GK..CK-S
gelijk aan jCGKD..
gelijk aan kDGIHN-K..LO
gelijk aan lIHGK..CE
hart afstand (h1)210 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)178 mm
MateriaalStaal op staal
ModelStangkop onderhoudsplichtig klembaar opschroefbaar
Model omschrijving12-320mm
NormDIN 24338, ISO 6982
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)96 mm
SchroefdraadM80x3
Breedte Lager (S)100 mm
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)322
Komt ook voor in
Stangkoppen
download Download/print specificaties als PDF
Productbeschrijving