Stangkop WAPR25CE - GIHN-K25LO - SIQG25ES - Gat 25MM x M20x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR25CE - GIHN-K25LO - SIQG25ES - Gat 25MM x M20x1,5 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR25CE - GIHN-K25LO - SIQG25ES
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7440846273238
Afmeting25 x 25 x 65
C1 max (oogbreedte)22 mm
CN radiale speling0,037 - 0,100 mm
Diameter gat (d)25 mm
Draaggetal dynamisch48 kN
Draaggetal statisch78 kN
gelijk aan lIHGK..CE
hart afstand (h1)65 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)54 mm
MateriaalC45
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)29 mm
SchroefdraadM20x1,5
Breedte Lager (S)25 mm
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)96
Productbeschrijving