Stangkop WAPR32CE - GIHN-K32LO - SIQG32ES - Gat 32MM x M27x2 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR32CE - GIHN-K32LO - SIQG32ES - Gat 32MM x M27x2 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR32CE - GIHN-K32LO - SIQG32ES
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7440846273245
Afmeting32 x 32 x 80
C1 max (oogbreedte)28 mm
CN radiale speling0,037 - 0,100 mm
Diameter gat (d)32 mm
Draaggetal dynamisch67 kN
Draaggetal statisch114 kN
gelijk aan lIHGK..CE
hart afstand (h1)80 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)66 mm
MateriaalC45
ModelStangkop onderhoudsplichtig klembaar opschroefbaar
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)37 mm
SchroefdraadM27x2
Breedte Lager (S)32 mm
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)118,5
Productbeschrijving