| Levertijd | Levertijd 2 - 4 - Dag(en) |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 9 Stuks |
| Artikelnummer | 51183 |
| EAN | 8718427048858 |
| Aansluiting | NC |
| Afmeting | 1/4" 0 - 3/1 bar |
| DN maat | 6,0 |
| Flow | 8,5 |
| Materiaal | Messing |
| Materiaal | FKM |
| Max. werkdruk bij 20°C | 3 |
| Merk | M&M |
| Model | Magneetventiel |
| Type | Direct werkend |
| Uitvoering | NC |
| Werkdruk | 0 bar |
| Zijde A - Maat | G1/4" |