| Artikelnummer | 51283 |
| EAN | 8718427049909 |
| (koppel)maat | NO |
| Afmeting | G1" |
| DN maat | 25,0 |
| Flow | 140,0 |
| Materiaal | Messing |
| Materiaal | NBR |
| Max. werkdruk bij 20°C | 16 |
| Merk | M&M |
| Model | Magneetventiel |
| Type | Indirect werkend |
| Uitvoering | NO |
| Werkdruk | 0,3 bar |
| Zijde A - Maat | G3/4" |